Kto sme

Naše podnikanie začalo v roku 2001 svadobnými službami. Dodnes ponúkame našim klientom kompletné video – foto služby na súkromné a firemné akcie. V roku 2005 sme začali organizovať najväčší Svadobný veľtrh na Slovensku, ktorý má tradíciu na bratislavskej Inchebe doteraz. V roku 2018 sme zrekonštruovali staručičký karavan značky Eriba a urobili sme z neho jedinečnú pojazdnú fotobúdku na zážitkové fotenie na svadbách, plesoch a firemných eventoch. Náš Fotokaravan je jediný na Slovensku, na čo sme právom hrdí. 😊

Od Fotokaravanu to už bol krôčik ku požičovni karavanov a prívesov. Naša spoločnosť www.PožičajSiKaravan.sk funguje od roku 2019 a má aktuálne v ponuke 4 autá a 4 prívesy. Všetky naše karavany sú luxusne vybavené a poskytnú Vám na Vašej dovolenke snov maximálny komfort a pohodlie. Karavany sú prispôsobené na dovolenku v každom ročnom období.

A keďže nás baví vymýšľať stále niečo nové, v roku 2021 sme do nášho portfólia služieb zaradili aj Barelku – mobilnú saunu na zapožičanie. Barelka Vám poskytne únik z reality, maximálny relax a osvieženie. Barelku si môžete zaparkovať k sebe na záhradu, zobrať si ju na chalupu, pripevniť za karavan a užívať si mobilnú dovolenku s wellnessom. Barelku môžete využiť aj na firemných a outdoorových akciách ako poďakovanie pre Vašich zamestnancov, kolegov alebo obchodných partnerov. A ak si každý rok lámete hlavu nad darčekom pre Vašich blízkych, pripravili sme pre Vás aj darčekové poukážky na rôzne príležitosti:

– darček k narodeninám
– svadobný dar
– darček pod vianočný stromček
– darček len tak alebo ako poďakovanie

Naša Barelka je opäť jedinečná. Jednoducho si ju zapojíte za auto a odveziete na miesto, kde načerpáte novú energiu. Barelka je osvetlená zvonka aj zvnútra. Vnútri je vybavená rádiom s relaxačnou hudbou, presýpacími hodinami, teplomerom, saunovými kameňmi a s vedrom na vodu a naberačkou. Do sauny sa dostanete po pohodlných a pevných schodíkoch. Samozrejmosťou je zásoba brezového dreva do pece na vyhriatie sauny.

Za príplatok je možné si doobjednať dovoz a odvoz sauny, exteriérový nábytok a piknikový kôš s prekvapením.

Teší nás robiť Vám radosť a vytvárať pohodu. Vždy je lepšie raz vyskúšať ako nad tým stále len rozmýšľať. Tak neváhajte a kontaktujte nás čo najskôr. Život je treba si užívať, nie len prežívať. 😊

Tešíme sa na stretnutie a spoluprácu s každým jedným z Vás.

Martin Littmann a Ingrid Littmannová